Anketa: kakovosti bivanja na obmejnih območjih

Študenti podiplomskega študija geografije na Fakulteti za humanistične študije Univerze na Primorskem opravljajo raziskavo na temo razvoja slovenskih obmejnih območij. V ta namen so pripravili krajšo anonimno anketo, s katero želijo pridobiti vaše mnenje o življenju in razvoju vaše občine.

Anketa je dostopna na spodnji povezavi in je namenjena prebivalcem obmejnih občin, starejšim od 15 let.

Kot obmejne občine razumemo tiste, ki so s strani Vlade RS opredeljene kot obmejne problemske občine (glej zemljevid).

Ključni rezultati bodo po koncu analize predstavljeni na Facebook strani Oddelka za geografijo Fakultete za humanistične študije.

Brezplačen dogodek bo potekal v petek, 15. 5. 2020, s pričetkom ob 12.00
(video konferenca)

• Zgodbe podjetnic iz Slovenije in tujine
Predavateljica:
  • Branka Aralica

Predviden zaključek dogodka: ob 13.30

Prijave sprejemamo do četrtka, 14. 5. 2020  po elektronski pošti na recepcija@inkubator-rs.si.

Vljudno vabljeni ljudje višjih razredov osnovnih šol v regiji, študentske organizacije in mladinske organizacije, inštitucije znanja, ljudje s podjetniško idejo, ki so zaposleni, a razmišljajo o lastni podjetniški poti, brezposelni, ki se odločajo o ustvarjanju lastnega delovnega mesta s podjetniško idejo.

Mrežni podjetniški inkubator Vrelec d.o.o.
Branka Aralica, direktorica