Anketa – POTREBE PO ŠIROKOPASOVNI TELEKOMUNIKACIJSKI INFRASTRUKTURI

Objavljeno: 25. julija 2016

Spoštovani!

Občina Rogatec želi vsem omogočiti možnost dostopa do širokopasovnih priključkov visokih hitrosti za potrebe dostopa do interneta in drugih širokopasovnih storitev, ki bodo v prihodnosti ključnega pomena za razvoj družbe na več področjih (e-zdravstvo, e-uprava, storitve v oblaku, itd.). V ta namen bi želeli preveriti, kakšne so dejanske potrebe in interes za koriščenje širokopasovnih priključkov, zato vas vljudno prosimo, da izpolnite anketo. Anketo naj izpolnjuje samo en član vsakega gospodinjstva oz. en predstavnik vsakega podjetja/organizacije. Anketa je namenjena izključno za analizo potreb uporabnikov in v nikakršni meri ni zavezujoča.

Anketa se izpolni preko spletnega naslova: https://www.surveymonkey.com/r/Rogatec