BREZPLAČNE KNJIGE ZA OBČANE

Objavljeno: 10. aprila 2020

Civilna zaščita občine Rogatec je sprejela ponudbo Slovenske matice, ki je v duhu solidarnosti zagotovila 100 brezplačnih knjig za občane Občine Rogatec, z željo, da ljudi nagovori, naj se v trenutnih razmerah zadržujejo doma.

 

Nekaj teh knjig je bilo s pomočjo zdravstvene delavke, prostovoljke, že razdeljenih, nekaj jih bodo prejeli starejši ob dostavi toplega obroka, preostale pa bodo razdeljene glede na potrebe in želje, ki nam jih lahko sporočite na elektronski naslov cz@rogatec.si ali na tel. št. 041 296 858 (Maja Kampoš Čuček).

 

Glede na to, da bomo te praznične dni preživeli v ozkem družinskem krogu, nekateri celo sami, vas, pozivamo, da se nam oglasite in vam s kakšno knjigo vendarle skrajšamo ta čas, pa tudi prihodnje dni, ko bo treba zaradi tega, da ostanemo zdravi, še ostati doma.