EVROPSKI TEDEN ŠPORTA – 7. do 13.9.2015

Objavljeno: 7. septembra 2015

»Evropski teden športa je namenjen spodbujanju udeležbe v športu in telesni dejavnosti ter ozaveščanju o njunih številnih koristih. Teden športa je namenjen vsakomur – ne glede na starost, izobrazbo ali telesno pripravljenost.  V njem lahko sodelujejo posamezniki, javni organi, športna gibanja, organizacije civilne družbe in zasebni sektor. Prvi evropski teden športa bo potekal  od 7. do 13. septembra 2015.«je navedeno v povabilu Olimpijskega komiteja Slovenije – Združenja športnih zvez.

Tako se tudi Občina Rogatec pridružuje pobudi Olimpijskega komiteja Slovenije – Združenja športnih zvez za vzpostavitev EVROPSKEGA TEDNA ŠPORTA – nove pobude Evropske komisije za spodbujanje športa in telesne dejavnosti v Evropi.

Občina Rogatec v Evropskem tednu športa od 7. do 13. septembra 2015 v času med 15.15 in 18. uro  daje občanom brezplačno na razpolago objekte v Športnem parku – Športni dvorani Rogatec,
Ptujska cesta 30A
3252 Rogatec
Tel: +386 (0)3 582 71 25
GSM: +386 (0)40 373 000
e-pošta: sportna.dvorana.rogatec@siol.net in sicer:

prostore športne dvorane  (badminton, odbojka, nogomet, košarka, namizni tenis, plezanje) ter igrišči za odbojko na mivki in malo igrišče na umetni travi.

http://www.olympic.si/sport-za-vse/ewos-evropski-teden-sporta/predstavitev/