Imate idejo, predlog, pobudo?

Posredujte jo in jo bomo pregledali.

Pobude in predlogi so namenjeni posredovanju informacij k vsebinsko odgovornim subjektom. Za nas kot prejemnika ne predstavljajo obveze ali dolžnosti reševanja. Pobuda oz. predlog predstavlja zgolj informacijo in ne vloge po Zakonu o splošnem upravnem postopku (ZUP). Pridržujemo si pravico, da ne objavljamo in ne odgovarjamo na vprašanja, ki vzpodbujajo nestrpnost, niso povezana z našim poslovanjem, so nekonstruktivna ali iz katerega koli drugega razloga niso primerna za objavo.

Vaš predlog:

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.
Naložite lahko do 10 fotografij ali dokumentov. Največja velikost posamezne datoteke je 50MB.

Podatki o vlagatelju:

S potrditvijo se strinjam, da se moji kontaktni podatki (ime, priimek, telefonska številka in elektronski naslov) zbirajo za primer, ko me je potrebno kontaktirati zaradi dodatnih pojasnil glede pobude (seveda le, če boste posredovali svoje kontaktne podatke).

Obvestilo o obdelavi osebnih podatkov si lahko preberete TUKAJ.