Obvestilo – dimnikarske storitve na območju občine Rogatec

Objavljeno: 26. junija 2014

S strani Ministrstva za okolje smo bili obveščeni, da je koncesionar na dimnikarskem območju Rogatec, Dimnikarstvo Stjepan Brezak s.p., Ministrstvo za kmetijstvo in okolje obvestil o prekinitvi opravljanja dimnikarske dejavnosti z dnem 30.4.2014.

Ministrstvo je pripravilo razpisno dokumentacijo in besedilo javnega razpisa za izbiro novega koncesionarja. Javni razpis bo predvidoma objavljen v mesecu juliju.

Uporabnikom dimnikarskih storitev na dimnikarskem območju Rogatec pa do izbire novega koncesionarja svetujte, naj se obrnejo na koncesionarje, ki izvajajo dimnikarsko službo na sosednjih dimnikarskih območjih:
– Arty Rodošek s.p.
– KDS Ljutomer d.o.o.
– DIMNIKARSKA SLUŽBA VEHOVAR d.o.o.
– DIMNIKARSTVO-ZAVRŠNIK d.n.o.

Občinska uprava Občine Rogatec