OBVESTILO O ZAPORI PEŠPOTI IN NADOMESTNI POTI MIMO KONJUŠNICE

Objavljeno: 13. januarja 2023

 

Obveščamo vas, da je Občinska uprava Občine Rogatec, zaradi gradnje kolesarske povezave,  izvajalcu del, VOC Celje d.o.o., izdala dovoljenje za popolno zaporo javne poti KJ št. 985801 (pešpot od priključka k Občini Rogatec do Muzeja na prostem) do 30.6.2023. Dovoljenje je bilo izdano pod pogojem zagotovitve varne nadomestne poti, ki bo vodila ob lokalni cesti, za občinsko stavbo (Pot k ribniku 6) ter po makadamski pešpoti mimo konjušnice.

Do dejanske zapore pešpoti bo tako prišlo po predhodni ureditvi makadamske poti mimo konjušnice, ki jo je potrebno utrditi in ustrezno zavarovati. Šele, ko bo slednje urejeno in bo postavljena prometna signalizacija za obvoz, bo dovoljeno uporabljati nadomestno pešpot.

Se zahvaljujemo za razumevanje!

Občinska uprava Občine Rogatec