HUMANITARNA AKCIJA – ZBIRANJE ODPADNIH PLOČEVINK

Objavljeno: 2. marca 2021

Spoštovane občanke in občani!
Na pobudo posameznikov in predsednika KS Rogatec VAS vljudno vabimo k humanitarni akciji zbiranja odpadnih pločevink in tako pomagamo mali Lani in njenim staršem. Lana je pri 18. mesecih trenutno zmožna le kotaljenja, za kaj več njene mišice še žal niso dovolj razvite. Lana potrebuje terapije, kjer si utrjuje mišice in uči nove vzorce gibanja. Terapije so plačljive, kar pa staršema predstavlja velik finančni zalogaj.
Tako sta se starša odločila, da bosta dodatna sredstva za terapije pridobila z ZBIRANJEM PLOČEVINK.
V akciji že sodelujejo VIZ OŠ Rogatec, PŠ Donačka Gora, PŠ Dobovec in vse tri enote Vrtca Rogatec. V akcijo zbiranja lepo povabljeni posamezniki, klubi, društva ipd. Za dodatne informacije in dostavo pokličite: 041 420 734 (Vlasta Marš) in 041 451 466 (Duška Janžek).

Vnaprej hvala in lep pozdrav z mislijo matere Terezije: Ne moremo delati velikih stvari – delamo lahko le majhne stvari z veliko ljubeznijo.

Mojca Šmit, podžupanja