Štab civilne zaščite vam nudi pomoč

Objavljeno: 27. novembra 2020

Štab Civilne zaščite občine Rogatec ponovno obvešča, da je za pomoč občankam in občanom, ki se v času epidemije soočajo s kakršnokoli stisko, ki je ne zmorejo rešiti sami ali s pomočjo svojih sorodnikov, znancev, na voljo na tel. št. 040 311 166 (Milan Galun, poveljnik Civilne zaščite) in tel. št. 040 374 047 (Vili Bukšek, namestnik poveljnika Civilne zaščite) ter el. naslovu: cz@rogatec.si.

Štab vam lahko pomaga bodisi pri dostavi toplega obroka, katerega lahko po ugodni ceni naročite v VIZ OŠ Rogatec, bodisi pri dostavi osnovnih živil, zdravil, zaščitnih sredstev in podobnega.

Prosimo, da za omenjeno pomoč pokličejo tisti, ki jo resnično potrebujejo in ne najdejo nikakršne druge rešitve.«

Štab Civilne zaščite občine Rogatec