Uradne ure MIR – obvestilo

Objavljeno: 26. oktobra 2020

Zaradi preprečevanja širjenja okužb s koronavirusom, od srede 14.10.2020 na Občini Rogaška Slatina in Medobčinskem inšpektoratu in redarstvu občin Rogaška Slatina, Rogatec, Podčetrtek, Šmarje pri Jelšah in Kozjeni uradnih ur v obliki osebnih obiskov v upravni stavbi občine in prostorih MIR.

 Celotno obvestilo na: https://www.rogaska-slatina.si/si/objave-in-napovedi/novice/11040-od-srede-omejitev-osebnega-poslovanja-s-strankami

 

Zaradi tega do nadaljnjega ne izvajamo uradnih ur na območjih občin soustanoviteljic. Občine obveščamo, da stranke (občani, referenti občin) nemoteno sprejemamo po telefonu in ostalih kontaktih ter, da izvajamo naloge v skladu s SOPV, pri čemer upoštevamo veljavne predpise in priporočila za omejitev širjenja virusa.

 

======

Marko RAZBORŠEK

VODJA INŠPEKTORATA IN REDARSTVA

inšpektor I

M: 041 659 599